Yenilikçi Teknoloji
Çözüm Ortağınız

2003 yılında Boğaziçi Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezi’nde kurulmuştur. 3 Bölge (İstanbul, Ankara, Sofya), 70 +Çalışan, 70+ Müşteri, 5000+ Kullanıcısı bulunmaktadır. TÜBİTAK / AR-GE Merkezi, Savunma Sanayi Nato & Milli Tesis Güvenlik Belgelerine sahip firmadır. Lokomotif sektör “Lojistik” seçilmiş olup, Banka-Finans, Savunma Sanayi, Mobile Projeler yapmaktadır.

https://logipo.com/wp-content/uploads/2017/03/img-about-01.jpg

LOGİPO
Geleceğinizi sekillendirir.

TMS / Taşımacılık Yönetim Sistemleri, WMS / Depo Yönetim Sistemleri, Mobile / Saha Satış ve Teslimat Uygulamaları çözümlerimizin yanında iş geliştirme projelerinde sizlere ufuk açan danışmanlık hizmetleri. Dış kaynak Sağlama, Proje Yönetimi ve Anahtar teslim Proje gerçekleştirme, Yazılım Geliştirme, DWH/BI, RPA, Bakım ve Destek, Lojistik Süreç Danışmanlığı, Satış Gücü Yönetimi Danışmanlığı vb.
Yazılım Çözümleri
Lojistik, nakliye, depo yönetimi özelinde paket proje çözümleri veya işletmenizin ihtiyaçlarına özel yazılımlar ile iş geliştirme.
Yeni Teknoloji
Değişen teknolojik trendlere uyum sağlayan, en güncel yazılım dilleri ile çözümler.
Büyük Data & Veri Analizi
Günümüzde işletmelerin sahip olduğu en değerli sermayelerden olan büyük data konusunda uzmanlık.
Global Çözümler
Üstün yazılım yetkinliği ve problemleri çözmeye odaklı verimli yazılım çözümleri sayesinde globalde geçerli ürünler.
UI / UX Dizayn
Kullanıcı deneyimini odağa alan, esnek, verimli ve ilgi çekici UI / UX tasarım süreçleri
Yetenekli İnsan Kaynağı
Alanlarında uzman yazılım geliştirme ve danışman kadrosu ile en ince ayrıntıya kadar düşünülmüş çözümler. Sürekli gelişen inovatif insan kaynağı.
Mobile & Web
Geniş ürün yelpazesi sayesinde, mobil veya web ortamlarında maksimum verimlilik prensibi ile performans.
Dijital Pazarlama
Müşteri odaklı ve marka iletişimini ön plana çıkaran, standartların dışında özgün, farklı ve akılda kalıcı dijital pazarlama aktiviteleri.

MÜŞTERİ VE GELİŞİM ODAKLI
Misyon & Vizyon

Katma Değerli ve Yenilikçi Ürün Geliştirme / Ülke Ekonomisine Yenilikçi Ürün ile Katkı / Transfer Edilemeyen Teknolojiler geliştirme / Dövizin Ülke içinde Kalabilmesine Katkı / Nitelikli iş Gücü Gelişimine Katkı / Bilişim Teknoloji-Yazılım ülke ihracatına Katkı

Süreçlerinize
Sınıf Atlatıyoruz

Logipo ürün gamı içerisinde bulunan Nakliye, Lojistik ve Depo Yönetimi çözümlerimiz ile işletme karlılıklarınızda gözle görülür iyileşme.
Maliyetlerinizde Azalma
60%
Verimlilik
90%
Müşteri Memnuniyeti
98%

İletişime geç

Çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak, uzman yazılım geliştirme ve danışman kadromuz ile görüşmek için lütfen bizimle iletişime geçin. Çözüm ortağınız olarak süreçlerinizi iyileştirmek için sizleri bekliyoruz.
Adres
Kozyatağı Mahallesi Gülbahar sokak PS Plaza No.17/6
Kadıköy / İstanbul
Telefon
+90 216 380 45 45
Email
info@tlesoftware.com